آموزش آنلاین زبان انگلیسی پیام پرسا

2020-09-30

 

TOEFL, IELTS, GRE, MSRT

ساختار آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه پیام پرسا   تعیین سطح (رایگان ) و پس از تعیین سطح (جلسه اول رایگان)

 

 

 

جرات و قدرت شما را در روزنامه خوانی و شرکت در سمینارهای علمی به زبان انگلیسی افزایش می دهیم


ساختار آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه پیام پرسا  مبتنی بر استاندارد بازخورد می باشد و با نوع ساختار کلاسهای حضوری در کلاس درس یا انواع دیگر آموزش آنلاین موجود در اینترنت متفاوت می باشد. يادگيرندگان آنلاين نيازمند ساختاری مبتنی بر بازخورد  هستند که سازگار با روشهای یادگیری آن ها باشد. دانشجویانی که با روشهای یادگیری زبان مبتنی بر تولید زبان (صحبت کردن و نوشتن) آشنا هستند بیشترین استفاده را از این ساختار مینمایند. این ساختار باعث دائمی شدن فرایند آموزش میباشد و در صورت آشنایی با ساختار بازخورد، ادامه و همکاری صحیح با استاد از نظر احساس یادگیری بسیار جذاب میباشد. شما میتوانید بدون محدود شدن به مکان و زمان خاص در کلاس زبان، تافل، آیلس، و بقیه آزمونهای بین المللی حاضر شوید.
با مطالعه داستان ما و نظرات یادگیرندگان زبان با ساختار آموزش آنلاین زبان انگلیسی مبتنی بر استاندارد بازخورد در موسسه پیام پرسا  آشنا شوید.
 
درخواست مشاوره رایگان 

لطفا جهت آشنایی بیشتر با موسسه آموزش آنلاین موسسه پیام پرسا بر روی لینکهای زیر کلیک نمایید: http://ppli.ir/index.php/Online/FAQ   با کمال خوشحالی به استحضار می رساند در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا نیاز به راهنمایی های بیشتر متخصصین و کارشناسان این موسسه آماده همکاری و ارائه توضیحات بیشتر خواهند بود. ساعات تماس و مراجعه جهت دوره های آنلاین: همه روزه صبحها از ساعت 8:30 الی 12:30 به جز روزهای تعطیل: http://ppli.ir/index.php/Online/about/contact   تعیین سطح (رایگان) و پس از تعیین سطح (جلسه اول رایگان)

ثبت نام: http://ppli.ir/index.php/Online/information/readers تماس با پشتیبانی دفتر تضمین کیفیت موسسه پیام پرسا ppli.ir

تلفن

  00989133899668 00983152239990 info@ppli.ir Unsubscribe here