Frequently Asked Questions

پرسشهای متداول درباره ساختار دانش بنیان آموزش آنلاین موسسه پیام پرسا


مقدمه

انتخاب یک موسسه آموزش آنلاین زبان  انگلیسی چگونه است؟

انتخاب یک موسسه آموزش آنلاین زبان  انگلیسی کاری بسیار بزرگ و مشکل است. چه را ه حلی می تواند به یادگیرنده کمک کند تا با موفقیت یک موسسه آموزش آنلاین زبان  انگلیسی در بین این همه سایت و کانال موجود در اینترنت پیدا کند، آنها با چه ساختار، پلتفرم و نرم افزاری فعالیت میکنند؟ ساختار ما دارای هیجان مطلوب و حس یادگیری در آن پس از دریافت بازخوردها به وفور احساس میشود، با ما همراه شوید تا با آموزش آنلاین مبتنی بر استاندارد بازخورد آشنا شوید. ساختار آموزش  مبتنی بر استاندارد بازخورد، تنها روش آموزش می باشد که با موفقیت به آموزش آنلاین راه پیدا کرد، بقیه روشهای تدریس نتوانستند با موفقیت به آموزش آنلاین راه پیدا کنند.
هر یک جلسه از ساختار آموزش  مبتنی بر استاندارد بازخورد،  برابر با چند جلسه از کلاسهای حضوری چند نفره می باشد.

 

آموزش آنلاین زبان  انگلیسی مخصوص چه کسانی می باشد؟

_افرادی که تمایل به فراگیری یا افزایش مهارتهای تولیدی خود از قبیل حرف زدن و نوشتن و مهارتهای دریافتی از قبیل خواندن و گوش دادن به طور کامل یا به صورت تک مهارتی هستند.

_افرادی که تمایل دارند در آزمونهای بین المللی مانند TOEFL،IELTS،GRE و آزمونهای ملی مانند MCHE, TOLIMO, EPT شرکت نمایند.

_افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند  و با کامپیوتر، اینترنت و نرم افزارهای کاربردی مانند ویندوز و مایکروسافت آفیس آشنایی دارند.

_افرادی که فارغ التحصل موسسات زبان هستند و مایلند در دوره های فوق پیشرفته Advanced Plus ، Superiority و یا مترجمی زبان انگلیسی شرکت نمایند.

_حتی اگر وقت هم ندارید این نوع آموزش تنها راه حل شما می باشد.

دانشجویان جدید از کجا باید شروع کنند؟

داستان آموزش آنلاین ما چیست؟

چه دوره هایی برای آموزش آنلاین موجود می باشد؟

در خواست مشاوره رایگان دارم

 

تفاوت آموزش آنلاین در http://ppli.ir با کلاسهای حضوری در مراکز مختلف چیست؟

 

مزیتهای آموزش آنلاین در http://ppli.ir چیست؟

 

روش یادگیری در کلاسهای آنلاین چگونه است؟

ساختار دانش بنیان آموزش و یادگیری آنلاین زبان انگلیسی موسسه پیام پرسا  مبتنی بر استاندارد بازخورد می باشد و با نوع ساختار کلاسهای حضوری در کلاس درس متفاوت می باشد. يادگيرندگان آنلاين نيازمند ساختاری مبتنی بر تحقیق و استاندارد  هستند که سازگار با روشهای یادگیری آن ها باشد. دانشجویانی که با روشهای یادگیری زبان مبتنی بر تولید زبان (صحبت کردن و نوشتن) آشنا هستند بیشترین استفاده را از این ساختار مینمایند. این ساختار باعث دائمی شدن فرایند آموزش میباشد و در صورت آشنایی با ساختار بازخورد، ادامه و همکاری صحیح با استاد از نظر احساس یادگیری بسیار جذاب میباشد. شما میتوانید بدون محدود شدن به مکان و زمان خاص در کلاس زبان، تافل، آیلس، و بقیه آزمونهای بین المللی حاضر شوید. در این ساختار شما تحت نظارت و راهنمایی کامل استاد از نظر ساختار، روندها و فعالیتهای آموزشی می باشید. به عنوان یادگیرنده زبان انگلیسی، ما به دنبال استانداردها و درس های مناسب و قابل فهم هستیم تا شما به اهداف خود در یادگیری دست یابید.

 

در آموزش زبان به صورت آنلاین شما به صورت برنامه ریزی شده به یادگیری زبان خواهید پرداخت و حتی می‌توانید با مشاوره با استاد مشخص کنید که می خواهید چه قسمتی از زبان را یاد بگیرید، گرامر، لغت یا نوشتار. وقتی معلم شما را بیشتر بشناسد، می تواند با توجه به استعداد شما، بهترین روش یادگیری پیشنهاد کند و شما را به سطح پیشرفته برساند. مانند خیلی از انواع درس خواندن، یادگیری زبانی مانند انگلیسی دارای لحظات پر چالشی می‌باشد. این مهم است که بدانید موفقیت با کار زیاد بدست می‌آید و در یک شب بدست نخواهد آمد این ۴ نصیحت زیر را را مد نظر داشته باشید:
_هیچ وقت در یادگیری زبان انگلیسی عجله نکنید،
_همیشه با معلم آنلاین خود ارتباط برقرار کنید،

_از یادگیری در اوقات فراغت خود غافل نشوید، سعی کنید زبان را هر روز تمرین کنید.
_یادتان باشد که در هنگام یادگیری زبان، اعتماد به نفس داشته باشید. اگر شما در هنگام صحبت کردن به زبان خارجی خجالت می‌کشید یا احساس ترس می‌کنید، یادتان باشد که آموزش آنلاین فقط بین خودتان و معلمتان است و شما جلوی یک کلاس یا گروه صحبت نمی‌کنید. و این باعث می‌شود کم کم ترس یا خجالتتان از بین برود.

 

تقویم آموزشی، تاریخ و ساعات تشکیل کلاسها

 

آیا باید جهت کلاسهای آنلاین راس ساعت خاصی در کلاس حاضر باشیم؟ _ خیر

ساعات تماس برای مراجعه جهت دوره های آنلاین چیست؟

چه زمانی می توانیم ثبت نام نماییم؟ _ همین الان

تقویم آموزشی، تاریخ و ساعات تشکیل کلاسها چیست؟

 

مطالب آموزشی و نحوه آموزش

 

آیا باید جهت کلاسهای آنلاین کتاب یا جزوه ای تهیه نماییم؟

مطالب و آموزشهای لازم برای شما در کلاس مخصوص شما ارسال و بعد از ارائه پاسخهای شما در کلاس درس، استاد به شما بازخورد مستمر می دهد تا بتوانید مطالب را به کاربسته و عمل یادگیری با توجه به روش های آموزش آنلاین اساتید انجام شود.

 

نحوه آموزش آنلاین چگونه است؟
ساختار آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه پیام پرسا  مبتنی بر استاندارد بازخورد می باشد و با نوع ساختار کلاسهای حضوری در کلاس درس متفاوت می باشد. يادگيرندگان آنلاين نيازمند ساختاری مبتنی بر تحقیق و استاندارد  هستند که سازگار با روشهای یادگیری آن ها باشد. دانشجویانی که با روشهای یادگیری زبان مبتنی بر تولید زبان (صحبت کردن و نوشتن) آشنا هستند بیشترین استفاده را از این ساختار مینمایند. این ساختار باعث دائمی شدن فرایند آموزش میباشد و در صورت آشنایی با ساختار بازخورد، ادامه و همکاری صحیح با استاد از نظر احساس یادگیری بسیار جذاب میباشد. شما میتوانید بدون محدود شدن به مکان و زمان خاص در کلاس زبان، تافل، آیلس، و بقیه آزمونهای بین المللی حاضر شوید.

 

آیا انجام پروژه های آموزشی آسان است؟ 

در صورتی که به دستور العملهای ارائه شده توجه نمایید، انجام پروژه ها مشکل نخواهد بود. در آموزش آنلاین شما تحت نظارت و راهنمایی کامل استاد از نظر ساختار، روندها و فعالیتهای آموزشی می باشید.

 

مدت زمان دوره و غیبت دانشجو

هر دوره 20 جلسه و هرجلسه دارای چند پروژه است که با توجه به فاپ - فاصله ارسال پروژه - دانشجو دو تا چنده ماه به طول می انجامد. از تاریخ ارسال هر پروژه توسط استاد، دانشجو با توجه به فاپ خود وقت دارد تا پاسخها را ارسال نماید در غیر اینصورت یک جلسه غیبت منظور می گردد.

 

اشخاص

 

 آموزش آنلاین زبان انگلیسی توسط چه کسانی انجام می شود؟

اساتید این موسسه دارای استاندارهای حرفه ای تدریس هستند و مدارک تحصیلی آکادمیک و مرتبط با رشته آموزشی دارند. استانداردهای حرفه ای و آموزشی این موسسه شامل الزامات تدریس با اهداف آموزش آنلاین می باشند. اساتید این موسسه دارای توانمندیهای لازم در اجرای کلاسهای آنلاین میباشند و قدرت مناسب در انتقال دانش و مهارتهای لازم برای تدریس به زبان آموزان را دارند. ایشان دارای مدارک تحصیلی و گواهینامه های معتبر در رشته آموزشی و روشهای تدریس می باشند.

نظر اساتید زبان درباره آموزش آنلاین چیست؟

نظر دانشجویان درباره آموزش آنلاین چیست؟

 

تماس

با چه شماره ای جهت آموزش آنلاین تماس بگیریم؟

 

شهریه

مبلغ شهریه چیست؟

فاصله زمانی ارسال پروژهِ دانشجو به استاد (که در این تعهد فاپ نامیده میشود) دو، سه، چهار یا پنج روزه میباشد. دانشجو موظف است قبل از پرداخت شهریه این فاصله زمانی را انتخاب نماید زیرا انتخاب این فاصله زمانی در مقدار شهریه موثر است. هزینه های کلاسهای آنلاین و شهریه های ترمها در سطوح متفاوت با توجه به فاصله زمانی ارسال پروژه دانشجو به استاد از یکدیگر متفاوت می باشند. مبلغ شهریه هر دوره بر اساس شهریه اعلام شده در ابتدای هر ترم می باشد كه توسط دانشجو و با در نظر گرفتن فاپ (فاصله ارسال پروژه) باید قبل از شروع کلاس در یک قسط به شماره حساب اعلام شده پرداخت گردد.

 

ثبت نام

اطلاعات مربوط به ثبت نام چیست؟

نحوه ثبت نام دوره ها، تعیین سطح، دریافت نام کاربری، رمز عبور و تشکیل کلاس

 

تعیین سطح

همه دانشجویان قبل از شروع دوره تعیین سطح می شوند. نتیجه تعیین سطح مبتنی بر همه پاسخهایی می باشد که شما ارسال نموده و یا از شما پرسیده میشود. تعیین سطح (رایگان) و پس از تعیین سطح (جلسه اول رایگان) می باشد. در صورتی که از نتیجه تعیین سطح خود راضی نیستید علت آن را جویا شوید.

 

مقررات آموزشی
مقررات، تعهد نامه و قرارداد ثبت نام دوره های آنلاین موسسه پیام پرسا چیست؟

 

همکاری

چگونه به عنوان استاد یا مترجم استخدام شویم؟

 

آیا اطلاعات من امن هستند؟

ما از هیچ تلاشی برای حفظ امنیت و حریم خصوصی داده‌های شما دریغ نخواهیم کرد. در کلیه صفحات آموزش آنلاین و تبادلات داده، پروتکل SSL با بالاترین سطح رمزنگاری فعال است. هم‌چنین پشتیبان‌گیری از داده‌های کاربران، پیوسته و بلادرنگ انجام می‌شود. در فعال‌سازی کلاسها برای اولین بار، ساز و کار احراز هویت مرحله‌ای به کمک ایمیل وجود دارد. جزییات بسیار بیشتری در حفظ امنیت و حریم خصوصی داده‌ها وجود دارد که در صورت تمایل به آگاهی از آن‌ها با ما تماس بگیرید.