صفحه 1 از 1

توجه به نیازهای یادگیرنده تمرکز ما است

ارسال شده: سه‌شنبه ژوئن 14, 2022 8:07 pm
توسط payampersa
ما برای نیازهای شما اینجا هستیم. نیاز شما چیست؟
انتخاب ساعت کلاس با شما
سرعت بالا در یادگیری
تعیین سطح و جلسه اول رایگان
مناسب برای همه حتی پر مشغله ها
بدون فراموشی، تضمینی، با قرارداد

_افرادی که تمایل به فراگیری یا افزایش مهارتهای تولیدی خود از قبیل حرف زدن، سخنرانی و نوشتن و مهارتهای دریافتی از قبیل خواندن و گوش دادن به طور کامل یا به صورت تک مهارتی هستند.

_افرادی که تمایل دارند در آزمونهای بین المللی مانند TOEFL, IELTS, GRE, Duolingo و آزمونهای ملی مانند MCHE, TOLIMO, EPT شرکت نمایند.

_افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند و با کامپیوتر، اینترنت و نرم افزارهای کاربردی مانند ویندوز و مایکروسافت آیلس آشنایی دارند.

_افرادی که فارغ التحصل موسسات زبان هستند و مایلند در دوره های فوق پیشرفته Advanced Plus ، Superiority و یا مترجمی زبان انگلیسی شرکت نمایند.

_دبیران زبان انگلیسی

_مترجمین زبان انگلیسی

_حتی اگر وقت یا پول کافی هم ندارید این نوع آموزش تنها راه حل شما می باشد.

آموزش آنلاین موسسه پیام پرسا یک برنامه آموزش آنلاین تحت وب بین استاد و یادگیرنده است که تمرکز آموزش خود را بر روی یادگیری زبان جهت دقت، شیوایی، پیچیدگی  (Accuracy, Fluency, complexity)در کلام و سرعت و امنیت یادگیری گذاشته است. این نوع از آموزش بسیار سریع، ساده و تحت نظام بهبود مستمر کیفیت است و شما می‌توانید بطور همزمان بر روی تمامی دستگاه‌ ها و وسایل خود از آن استفاده کنید. سیستم آموزش و یادگیری شما در تلفن همراه، تبلت یا رایانه‌ شما بصورت یکپارچه همگام‌ سازی می‌ گردند.